Oferta

Nasza oferta:

Oferujemy niezawodny, szerokopasmowy dostęp do internetu. Świadczymy usługi dostępu do internetu przede wszystkim w technologii radiowej w paśmie 2,4 i 5 GHz.

Nasze atuty:

  • W odróżnieniu od takich gigantów jak TP oferujemy  tani internet nawet przy umowach na czas nie określony.
  • Oferujemy  szybkie i stabilne przyłącza o jakości jak TP niema problemów ze zrywaniem połączeń tak jak w przypadku Neostrady
  • Nie musisz posiadać telefonu stacjonarnego do podłączenia internetu; nie musisz posiadać nawet linii telefonicznej!
  • Nie wymagamy stosu dokumentów do podpisania umowy. Wystarczy, że masz 18 lat, dowód osobisty i mieszkasz w zasięgu naszej sieci
  • Jasne i niskie opłaty za dostęp do internetu. Płacisz tylko miesięczny abonament w zależności od wybranej prędkości za całodobowy dostęp do internetu.
  • Skorzystaj z naszych promocji i ciesz się niezawodnym i nie drogim łączem w twoim domu
  • Szybki serwis nie musisz już tygodniami czekać na serwisanta który naprawi Twoje łącze sieciowe

Dostęp do internetu realizowany jest zarówno drogą radiową (2,4 i 5GHz) jak i kablową (za pomocą sieci LAN) jako dostęp asymetryczny (prędkość ściągania jest wyższa, niż prędkość wysyłania danych)według testów realna prędkość ściągania plików z internetu w chwili obecnej waha się miedzy 10 a 15 Mb/s i jest zależna od obciążenia sieci w danej chwili.
Gwarantujemy wysoką jakość i niezawodność świadczonych usług. Stopniowo zwiększamy przepływności łącza w miarę podłączania kolejnych osób, co zapewnia odpowiednie parametry łącza dla poszczególnych użytkowników. Nasze łącze sprawdzi się zarówno w domu jak i w biznesie.

Kiedy podłączymy Cię do sieci zależy wyłącznie od Ciebie. Nie czekaj zgłoś się już teraz.

Dodaj komentarz